Повідомлення

КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗОР оголошено відкриті торги на закупівлю за кодом ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Переоснащення трансформаторної підстанції НС І підйому ЕЦВ ЗГВ, заміна масляних вимикачів та релейного захисту», Розробка проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Переоснащення комплектних трансформаторних підстанцій (КТП) КЕЦВВ. Водопостачання.», Розробка проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Переоснащення комплектних трансформаторних підстанцій (КТП) РЕЦВ», Розробка проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Переоснащення комплектних трансформаторних підстанцій (КТП) ТЕЦВВ», Розробка проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Переоснащення комплектних трансформаторних підстанцій (КТП) КЕЦВВ. Водовідведення.»)

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів» (у редакції постанови Кабінету Міністрів від 16 грудня 2020 р. № 1266) КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗОР надається обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення.

Назва предмета закупівлі: Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Переоснащення трансформаторної підстанції НС І підйому ЕЦВ ЗГВ, заміна масляних вимикачів та релейного захисту», Розробка проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Переоснащення комплектних трансформаторних підстанцій (КТП) КЕЦВВ. Водопостачання.», Розробка проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Переоснащення комплектних трансформаторних підстанцій (КТП) РЕЦВ», Розробка проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Переоснащення комплектних трансформаторних підстанцій (КТП) ТЕЦВВ», Розробка проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Переоснащення комплектних трансформаторних підстанцій (КТП) КЕЦВВ. Водовідведення.»

ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-30-003429-a

Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі:

Розробка робочих проєктів із заміни трансформаторних підстанцій проводиться з метою переоснащення комплектних трансформаторних підстанцій, а саме:

Трансформаторна підстанція насосної станції І підйому ЕЦВ ЗГВ, яка розташована у Якимівському району та є джерелом водопостачання для м. Бердянськ, м. Приморськ та південних районів Запорізької області, була введена в експлуатацію у 1989 році і з тих пір реконструкції не проводились. На теперішній час використовуються застарілі масляні вимикачі на напругу 35 кВ, а релейний захист вийшов з ладу і не працює.

Куйбишевський ЕЦВВ постачає питну воду з артезіанських свердловин для потреб смт. Більмак. Система водопостачання складається з трьох артезіанських свердловин та насосної станції ІІ підйому, які були введені в експлуатацію у 1963, 1966, 1998 роках. Для живлення обладнання артезіанські свердловини та насосна станція оснащені комплектними трансформаторними підстанціями (КТП). За весь час експлуатації на КТП виконувалися тільки поточні ремонти. Термін використання КТП, як обладнання підвищеної небезпеки, визначено у 30 років. На теперішній час підприємство проводить один раз на два роки експертні обстеження для подовження терміну експлуатації КТП та витрачає кошти на поточні ремонти.

Розівський ЕЦВ постачає питну воду з артезіанських свердловин для потреб смт. Розівка. Система водопостачання складається з двох артезіанських свердловин та насосної станції підкачки, які були введені в експлуатацію у 1989-1992 роках. Для живлення обладнання артезіанські свердловини та насосна станція оснащені комплектними трансформаторними підстанціями (КТП). За весь час експлуатації на КТП виконувалися тільки поточні ремонти. Термін використання КТП, як обладнання підвищеної небезпеки, визначено у 30 років. На теперішній час підприємство проводить один раз на два роки експертні обстеження для подовження терміну експлуатації КТП та витрачає кошти на поточні ремонти.

Таврійський ЕЦВВ постачає питну воду з артезіанських свердловин для потреб м. Дніпрорудне, ПрАТ «Запорізький залізо-рудний комбінат», розташований у м. Дніпрорудне, та сіл району. Система водопостачання складається з тринадцяти артезіанських свердловин та насосної станції ІІ підйому, яка була введена в експлуатацію у 1964 році. Для живлення обладнання артезіанські свердловини та насосна станція оснащені комплектними трансформаторними підстанціями (КТП). За весь час експлуатації на КТП виконувалися тільки поточні ремонти. Термін використання КТП, як обладнання підвищеної небезпеки, визначено у 30 років. На теперішній час підприємство проводить один раз на два роки експертні обстеження для подовження терміну експлуатації КТП та витрачає кошти на поточні ремонти.

Куйбишевський ЕЦВВ виконує водовідведення та очищення стічних вод у смт. Більмак. Система водовідведення складається з КНС та очисних споруд, яка була введена в експлуатацію у 1963-1967 роках. Для живлення обладнання КНС та ОС оснащені комплектними трансформаторними підстанціями (КТП). За весь час експлуатації на КТП виконувалися тільки поточні ремонти. Термін використання КТП, як обладнання підвищеної небезпеки, визначено у 30 років. На теперішній час підприємство проводить один раз на два роки експертні обстеження для подовження терміну експлуатації КТП та витрачає на кошти на поточні ремонти.

Вимоги до предмета закупівлі, їх технічні і якісні характеристики, встановлені виходячи із характеристик перелічених об’єктів та відповідно до норм ДБН А2.2-3-2014, нормативно-правових актів, державних стандартів, іншій технічній документації.

Обґрунтування очікуваної вартості:

Закупівля проводиться на очікувану вартість, яка визначена методом моніторингу ринкових цін на поточний період