Відновлено перші дві проблемні ділянки водогону на м.Дніпрорудне!


Вже декілька років колектив КП «Облводоканал» працював над поліпшенням якості та надійності водопостачання жителів м.Дніпрорудного та прилягаючих сіл Василівського району. Водопостачання цих громад ведеться магістральним водогоном довжиною 25 км, який був введений в експлуатацію в 70х роках минулого століття. За роки експлуатації на деяких ділянках товщина стінок стальних труб зменшилась з 8-10 мм до 2-3 мм. Це стало причиною частих поривів водогону, для ліквідації яких необхідно зупинка водопостачання. В цьому році Запорізька облдержадміністрація виділила кошти з обласного бюджету (більше 2 млн. грн.) на ліквідацію найбільш проблемних ділянок водогону.

Перші дві ділянки відремонтовано!

Закінчено будівництвом об’єкти «Капітальний ремонт магістрального водоводу (1 нитка) від ПК 210 до ПК 216+70 Таврійського ЕЦВВ КП «Облводоканал» ЗОР» та «Капітальний ремонт магістрального водоводу (1 нитка) від ПК 216+70 до ПК 217+50 Таврійського ЕЦВВ КП «Облводоканал» ЗОР». Роботи розпочато в серпні. За цей час прокладено 756 м трубопроводу з пластикових та стальних труб, розроблено майже 4 тисячі кубічних метрів грунту.

Комісія у складі компетентних фахівців Запорізької обласної ради, департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації та КП «Облводоканал» ЗОР (яке виконувало будівельні роботи), за участі проектувальників, представників технічного нагляду, оглянула виконані роботи та дала згоду на введення відремонтованих трубопроводів та споруд на них в експлуатацію.

Враховуючи те, що аварії на цих ділянках траплялись майже кожного тижня, жителі міста Дніпрорудне можуть розраховувати на більш надійне водопостачання, а працівники водоканалу ще й на зменшення витрат на ліквідацію аварій. Покращиться також і якість води.

Робота по ремонту ще трьох ділянок ведеться. Маємо надію, що і їх введення в експлуатацію теж не за горами.