Повідомлення

КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗОР оголошено переговорну процедуру на закупівлю портативних індикаторів статичного та динамічного рівня води в артезіанській свердловині за кодом ДК 021:2015 – 38420000-5 - Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів» (у редакції постанови Кабінету Міністрів від 16 грудня 2020 р. № 1266) КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗОР надається обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення.

Назва предмета закупівлі: Портативний індикатор статичного та динамічного рівня води в артезіанській свердловині за кодом ДК 021:2015 – 38420000-5 - Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-06-004634-b

Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі:

Вимірювання статичного та динамічного рівня води у свердловинах згідно нормативних актів повинно виконуватися після кожного ремонту насосів чи зупинки експлуатації свердловини. Для вимірювання рівня води можливо використання ехолотів, гідростатичного датчику тиску, манометричного способу, але ці способи мають недоліки пов’язані з необхідністю спускати датчик, зондів та кабелів до рівня води, що не на кожній свердловині можливо за технічними можливостями.

Портативний вимірювач рівня води, який планується закупити відрізняється від звичних методів. Він встановлюється в технологічний отвір на гирлі свердловини та через три секунди отримує результати вимірів. Не потребує спуску у свердловину датчиків, зондів та кабелів що дозволяє краще витримувати норми санітарні гігієни.

Обґрунтування очікуваної вартості:

Закупівля проводиться на очікувану вартість, яка визначена методом моніторингу ринкових цін на поточний період.