Законом України №1060-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» передбачено, що договори про надання комунальних послуг є публічними, тобто не треба їх укладати індивідуально.

Згідно з ч. 1 і 2 ст. 633 Цивільного Кодексу України, публічний договір – це договір, в якому одна сторона взяла на себе обов'язок здійснювати надання послуг кожному, хто до неї звернеться. Умови публічного договору встановлюються однаковими для всіх споживачів.

Публічна оферта - пропозиція суб’єкта господарювання, адресована будь-якій особі у відповідності зі статтею 633 Цивільного кодексу України, спрямована невизначеному колу осіб, укласти з ним договір про надання послуги на умовах, що містяться в публічній оферті.

У зв’язку з прийняттям наведеного вище Закону, на виконання вимог Закону України «Про захист персональних даних», враховуючи зміни, які були внесені до постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2021 року №808 «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам за індивідуальними договорами…» постановою Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 року №928 та керуючись нормами ч. 5 ст. 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст. ст. 633, 634 Цивільного Кодексу України КП «Облводоканал» ЗОР оприлюднює дану публічну пропозицію (оферту) щодо укладення публічного індивідуального договору приєднання з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем) (далі – Договір) для споживачів – власників (співвласників, користувачів) житлових та нежитлових приміщень в багатоквартирному будинку, інших об’єктів нерухомого майна або водопостачання та/або водовідведення в житловому будинку, приєднаних до внутрішньобудинкових мереж, які отримують послуги для задоволення власних потреб, а також для забезпечення господарських, технологічних (власних) потреб багатоквартирного будинку в цілому та публічну пропозицію (оферту) щодо укладення публічного індивідуального договору приєднання з індивідуальним споживачем у будівлі, приміщення якої є самостійними об’єктами нерухомого майна, про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення для споживачів приватних (садибних) будинків.

Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на веб-сайті КП «Облводоканал» ЗОР співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем.

Індивідуальні споживачі у багатоквартирних житлових будинках, які фактично користуються послугами з централізованого водопостачання та/або водовідведення або звертаються до КП «Облводоканал» ЗОР для отримання вказаних послуг, вважаються такими, що ознайомлені, погоджуються та приєднуються до умов публічного індивідуального договору.

У зв’язку з тим, що даний Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Договір розміщено на веб-сайті КП «Облводоканал» ЗОР у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цього Договору кожної особи, яка отримує або звертається до КП «Облводоканал» ЗОР, для отримання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення.

Форма Договору між споживачем та виконавцем послуг (КП «Облводоканалом» ЗОР) є публічною офертою, тобто фактично діє за замовчуванням, якщо у Вашому будинку не прийнято рішення про вибір моделі договірних відносин та не укладено договір з КП «Облводоканал» ЗОР.

ПОВІДОМЛЕННЯ від 08.12.2021

про публічну пропозицію (оферту)

КП «Облводоканал» ЗОР щодо укладення

ПУБЛІЧНОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ ПРИЄДНАННЯ

з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем)

Завантажити Індивідуальний публічний договір

Перелік адрес будинків за моделлю індивідуального публічного договору

ПОВІДОМЛЕННЯ від 08.12.2021

про публічну пропозицію (оферту)

КП «Облводоканал» ЗОР про укладення

ПУБЛІЧНОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ ПРИЄДНАННЯ

з індивідуальним споживачем у будівлі, приміщення якої є самостійними об’єктами нерухомого майна, про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення

Завантажити Індивідуальний публічний договір

Перелік адрес будинків за моделлю індивідуального публічного договору