Останніми днями рядом ЗМІ та у соцмережах публікувалась інформація щодо ситуації на КП “Облводоканал” ЗОР, зокрема Таврійському ЕЦВВ.

Станом на сьогодні, дійсно існує заборгованість із оплати праці преред працівниками за січень та лютий 2019 року, але водночас підприємством одразу ж виплачується зарплата по мірі залишків коштів на розрахункових рахунках, оскільки КП “Облводоканал” ЗОР знаходиться у графіку погашення реструктуризації заборгованостей за електричну енергію та податкової заборгованості попередніх періодів. Невиконання даних зобов’язань призведе до низки наслідків, які негативно вплинуть на процес роботи підприємства.

Керівництвом КП “Облводоканал” ЗОР з початку 2018 року впроваджено план заходів щодо виведення підприємств із кризової ситуації, спричиненої довготривалим скрутним фінансово-економічним становищем. Дана ситуація на підприємстві дійсно не є сьогоденною. Нестабільна кадрова політика та нерентабельний тариф, покриття якого на сьогодні лише 72,3% негативно впливали на господарчу діяльність КП “Облводоканал” ЗОР на протязі останніх років, адже єдиним джерелом доходів підприємства є саме тариф на водопостачання та водовідведення. З 1 січня 2019 року рівень заробітної плати приведено до норм чинного законодавства з урахуванням нового прожиткового мінімуму та інших показників та її розмір враховано при формуванні нового тарифу, який наразі знаходиться на розгляді у НКРЕП.

Керівництвом КП “Облводоканал” ЗОР спільно із профспілкою вжито заходів щодо стабілізації ситуації у Таврійському ЕЦВВ та підприємстві в цілому - усі підрозділи підприємства працюють у звичайному безперебійному режимі.

Також, ще з початку року до Запорізької обласної ради та Запорізької обласної державної адміністрації направлені звернення щодо стабілізації фінансово-економічного стану КП “Облводоканал” ЗОР. Дані звернення були ретельно опрацьовані з позитивним для підприємства результатом. На сьогодні вже є проект рішення щодо виділення коштів, в тому числі і на погашення заборгованості із заробітної плати, який буде розглянуто на найближчій позачерговій сесії Запорізької обласної ради.

Адміністрація КП “Облводоканал” ЗОР висловлює щиру подяку всім працівникам підприємства за розуміння, сумлінну працю та відданість своїй справі на благо мешканців Запорізької області!