Повідомлення

КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗОР оголошено відкриті торги на закупівлю повітродувки ROBUSCHI EL 125/4P ROBOX Evolution або еквівалент за кодом ДК 021:2015 – 42120000-6 Насоси та компресори

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів» (у редакції постанови Кабінету Міністрів від 16 грудня 2020 р. № 1266) КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗОР надається обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення.

Назва предмета закупівлі: Повітродувка ROBUSCHI EL 125/4P ROBOX Evolution або еквівалент за кодом ДК 021:2015 – 42120000-6 Насоси та компресори

ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-12-001629-c

Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики повітродувки для забезпечення функціонування процесу очистки обрані виходячи з наявної інформації по очисним спорудам, зокрема проектної потужності очисних споруд, глибини стоків в аеротенку та встановленого компресорного обладнання. Обрані характеристики повітродувки дозволять раціонально використовувати енергетичні ресурси, за допомогою чого досягається зменшення споживання енергії при тому же рівні навантажувальної потужності. Крім того, із зростанням енергоефективності збільшується і термін експлуатації електродвигуна. Застосування енергоефективних двигунів забезпечує економію споживання електроенергії за рахунок більш високого ККД та економію за рахунок зниження необхідної встановленої генеруючої потужності.

Технічні та якісні характеристики повинні відповідати вимогам чинного законодавства України, що пред’являються до відповідного виду товару. Якість товару повинна відповідати державним стандартам, технічним умовам, іншій технічній документації, яка пред’являється для даного виду Товару.

Обґрунтування очікуваної вартості:

Закупівля проводиться на очікувану вартість, яка визначена методом моніторингу ринкових цін на поточний період.