Повідомлення

КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗОР оголошено переговорну процедуру закупівлі за кодом ДК 021:2015: 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів» (у редакції постанови Кабінету Міністрів від 16 грудня 2020 р. № 1266) КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗОР надається обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення.

Назва предмета закупівлі: Послуги з ремонту і обслуговування транспортних засобів

ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-13-002642-a

Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено виходячи із виробничих потреб та наявних несправностей транспортних засобів. Обслуговування і ремонт транспортних засобів повинен виконуватися з метою підтримання його у належному стані та забезпечення встановлених виробником технічних характеристик під час використання, зберігання або утримання протягом періоду експлуатації. Послуги з обслуговування і ремонту транспортних засобів повинні надаватись у відповідності до вимог Закону України «Про дорожній рух», Закону України «Про транспорт», Закону України «Про автомобільний транспорт», Закону України «Про захист прав споживачів», «Правил надання послуг з технічного обслуговування і ремонту колісних транспортних засобів», затверджених наказом Міністерства інфраструктури України від 28.11.2014 № 615, «Положення про технічне обслуговування і ремонт дорожніх транспортних засобів автомобільного транспорту», затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 30.03.1998 №102, «Технічного регламенту з технічного обслуговування і ремонту колісних транспортних засобів», затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 03.07.2013 №643 та інструкцій заводів - виробників транспортних засобів.

Обґрунтування очікуваної вартості:

Закупівля проводиться на очікувану вартість, яка визначена методом моніторингу ринкових цін на поточний період.