Всесвітній день охорони праці.


28 квітня у всьому світі щорічно проводиться Всесвітній день охорони праці. Це свято, що привертає увагу світової громадськості до того, яким чином створення і просування культури охорони праці може сприяти зниженню виробничого травматизму на виробництві. Необхідно пам'ятати, що людське життя — найвища соціальна цінність і ніякі обставини не можуть виправдати смерть людини.

Девіз 2015 року - “Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці”. У цей день ми підводимо підсумки, відзначаємо успіхи наших безперервних зусиль по захисту працівників від небезпечних виробничих факторів.

Працівники КП «Облводоканал» взяли активну участь у підготовці до святкування Дня охорони праці і з 21 по 28 квітня на кожному структурному підрозділі проводиться Тиждень охорони праці. Особлива увага звернута на ризики, що існують на виробництві, вжиті додаткові заходи щодо попередження нещасних випадків та професійних захворювань, підвищення рівня безпеки та поліпшення умов праці. Адже від роботи служб охорони праці залежать життя і здоров'є людей.

Проводяться профілактичні заходи — навчальні семінари за темою "Нешкідливі та безпечні умови праці" (Таврійський ЕЦВВ, Василівський ЕЦВВ), тематичні зустрічі з представниками відділень Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та МНС (Куйбишевський ЕЦВВ, Великобілозерський ЕЦВ), конкурси, навчально-тренувальні заняття (ЕЦВ ЗГВ, Степногірський ЕЦВВ, Розівський ЕЦВ, Вільняська ДВ, Великобілозерський ЕЦВ), оформлені куточки охорони праці у всіх структурних підрозділах.

Адміністрація та профспілковий комітет КП “Облводоканал” вітають весь колектив з Днем охорони праці та бажають успіхів, здоров'я Вам і Вашим родинам, стабільної і плідної роботи!


Згідно звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2015 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні, по Куйбишевському ЕЦВВ КП«Облводоканал» ЗОР розроблено План заходів з підготовки та проведення по Куйбишевському ЕЦВВ заходів з нагоди Дня охорони праці у 2015 році.

Відповідно до Плану заходів наказом начальника Куйбишевського ЕЦВВ від 20.04.2015 № 55-од створено організаційний комітет з підготовки та проведення заходів з нагоди Дня охорони праці. До складу оргкомітету ввійшли начальник Куйбишевського ЕЦВВ Буц А.Ф. – голова оргкомітету, члени комітету – провідний інженер Кайдаш В.В.., інженер з охорони праці та голова цехового комітету Козакова О.О., механік Марченко С.М.

З 21 по 29 квітня 2015 року проведено Тиждень охорони праці під девізом «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці».

22 квітня поточного року для трудового колективу організовано тематичні зустрічі з експертом з охорони праці Куйбишевського відділення ВД ФССНВ Лазуренко О.А., інспектором Куйбишевського районного сектора ГУ ДСНС Коваленко О.А. та головним спеціалістом Управління соціального захисту Семенякою О.В. Вище зазначені представники ознайомили слухачів про стан травматизму на виробництві та у побуті, основні причини травмування та їх наслідки, заходи профілактики виробничих та побутових травм, порядок дій під час пожеж та під час виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та цивільного характеру.

Протягом Тижня охорони праці поновлено куточок охорони праці, оглянуто обладнання, виробничі приміщення, проведені перевірки щодо дотримання правил та інструкцій з охорони праці, встановленого режиму праці й відпочинку, трудової дисципліни.