24 травня 2019р. на базі Василiвського ЕЦВВ було проведено конференцію з прийняття колективного договору на 2019-2020р.р. Зустріч адміністрації та представників трудових колективів КП «Облводоканал» ЗОР, пройшла в робочій атмосфері.

На конференцію була запрошена голова обкому профспілок ЖКГ, МП та БОН – Малигiна А.А. На порядок денний було винесено два питання: про виконання обов’язків та заходів по виконанню колективного договору за 2017-2018р.р. , та укладення колективного договору на 2019-2022р.р. Конференцію відкрила голова ППО Дмитренко Н.I. яка пояснила, що незважаючи на всі труднощі, які виникають у зв’язку з важким матеріальним становищем, на підприємстві усі соціальні гарантії виплачуються. Також своїм виступом генеральний директор КП «Облводоканал» ЗОР Басанський С.В., доповів про роботу, яка на теперішній час ведеться зокрема в кожному цеху, подальші плани та шляхи реалізації. В ході обговорення прийшли до висновку, що завдяки спільним зусиллям адміністрації та профактиву за 2018 рік. була погашена більша частина боргів, що в свою чергу дало можливість підвищити заробітну плату.

За результатами голосування роботу адміністрації, та профкому по виконанню колективного договору на 2017-2018р.р. визнати задовільною. Проект колективного договору на 2019-2022р.р., з доповненнями та змінами прийняти та доручити право підпису від власника – керівнику підприємству Басанському С.В., від трудового колективу – голові профкому Дмитренко Н.I.