За рахунок тарифу на централізоване водопостачання, кошти якого спрямовані підприємством на виконання ремонту на власних мережах, та на виконання заходів підготовки до зимового сезону 2021 – 2022 року закінчені роботи по заміні аварійних ділянок магістральних водогонів та технологічних трубопроводів на майданчику очисних споруд. Мешканці населених пунктів Полянівка, Мар’ївка, Золота Долина, Кирпичне, Долинське, Спасівка, Вишневе, Яковлево будуть отримувати питну воду гарантовано та цілодобово з належною якістю. На майданчику очисних споруд виробництво питної води буде відбуватися без зупинок на ремонти зношених технологічних мереж. Не зважаючи на скрутні часи сьогодення підприємство не зупиняє роботи по ремонтам важливих експлуатаційних напрямків, спрямованих на підвищення якості виконання послуг централізованого водопостачання для мешканців нашої області.

Керівництво підприємства виражає слова подяки усім працівникам які приймали участь у виконанні ремонтних робіт, бажає їм міцного здоров’я.

Майданчик очисних споруд Експлуатаційного Цеху Водопостачання Західного Групового Водоводу (ЕЦВ ЗГВ) трубопровід питної води Ду-110мм ПЕ, протяжністью 165 м.п.

Трубопровід хлорної води Ду 63мм протяжністю 260 м.п.

Водогін на с.Полянівка - Мар’ївка - Золота Долина. Труба - ПЕ Ф160 мм, протяжність 68 м.,

Трубопровід Ду-250мм протяжністю 72м.п.

Водогін на с. Кирпичне – Долинське, перетин траси Мелітополь – Кирилівка. Труба ПЕ 250 мм., протяжність 72 м.

Водогін на Спасівка – Вишневе – Яковлево. Труба ПЕ Ф225, довжина 166 м.