Повідомлення

КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗОР оголошено відкриті торги на закупівлю портативного ультразвукового витратоміру РТ900 з двома датчиками та універсальною системою установки датчиків в комплекті з ультразвуковим товщиноміром Novotest УТ-1М або еквівалент за кодом ДК 021:2015 – 38420000-5 - Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів» (у редакції постанови Кабінету Міністрів від 16 грудня 2020 р. № 1266) КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗОР надається обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення.

Назва предмета закупівлі: Портативний ультразвуковий витратомір РТ900 з двома датчиками та універсальною системою установки датчиків в комплекті з ультразвуковим товщиноміром Novotest УТ-1М або еквівалент за кодом ДК 021:2015 – 38420000-5 - Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів

ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-31-002683-a

Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі:

Портативний витратомір планується використовувати технічною інспекцією для проведення вимірювань у тих точках мереж водопостачання де не встановлені стаціонарні витратоміри ЄСОВ (єдиної системи обліку води).

Заявлені характеристики приладу дають можливість використовувати його для повірки витратомірів споживачів при конфліктних ситуаціях.

Планується використання приладу для попереднього тестування місць встановлення стаціонарних витратомірів, з можливістю автономної роботи.

Портативний ультразвуковий витратомір надасть можливість вимірювати витрати води на будь якому водоводі, який експлуатується.

Технічні та якісні характеристики повинні відповідати вимогам чинного законодавства України, що пред’являються до відповідного виду товару. Якість товару повинна відповідати державним стандартам, технічним умовам, іншій технічній документації, яка пред’являється для даного виду Товару.

Обґрунтування очікуваної вартості:

Закупівля проводиться на очікувану вартість, яка визначена методом моніторингу ринкових цін на поточний період.