Повідомлення

КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗОР оголошено відкриті торги на закупівлю труб та супутнього приладдя за кодом ДК 021:2015 - 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів» (у редакції постанови Кабінету Міністрів від 16 грудня 2020 р. № 1266) КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗОР надається обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення.

Назва предмета закупівлі: 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби та супутнє приладдя)

ідентифікатор закупівлі: UA-2021-05-20-009004-b

Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі:

КП «Облводоканал» забезпечує виробництво, транспортування та постачання питної води, забезпечує функціонування централізованого водовідведення. До складу підприємства входить 8 структурних підрозділів по Запорізькі області: Експлуатаційний цех водопостачання та водовідведення Західного групового водогону, Куйбишевський експлуатаційний цех водопостачання та водовідведення, Розівський експлуатаційний цех водопостачання, Таврійський експлуатаційний цех водопостачання та водовідведення, Василівський експлуатаційний цех водопостачання та водовідведення, Степногірський експлуатаційний цех водопостачання та водовідведення, Вільнянський експлуатаційний цех водопостачання та водовідведення, Великобілозерський експлуатаційний цех водопостачання та апарат управління підприємством у м. Запоріжжі. Підприємство виконує покладені на нього обов'язки з надання послуг водопостачання та водовідведення мешканцям міст та селищ області. Замовник відповідає за цілодобове ліквідування аварійних ситуацій на житловому фонді.

Технічні та якісні характеристики Товару визначено відповідно до технічних характеристик існуючих трубопровідних мереж підприємства, їх з’єднань та арматури. Товар повинен бути новим та відповідати чинним нормативним документам на цю продукцію (ДСТУ, ДСТ, ТУ та/або міжнародним стандартам ISO, ІЕС тощо). Товар не повинен мати дефектів, пов'язаних з матеріалами та роботою по їх виготовленню, які виявляються в результаті дії або упущення виробника та Постачальника за Договором.

Обґрунтування очікуваної вартості:

Закупівля проводиться на очікувану вартість, яка визначена методом моніторингу ринкових цін на поточний період.