КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗОР оголошено відкриті торги на закупівлю на виконання робіт з коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Технічне переоснащення системи водопостачання (обладнання будівель вузлами комерційного обліку питної води) у багатоквартирних будинках де оператором інженерних мереж (центральне водопостачання) є КП «Облводоканал» ЗОР. Коригування.»

за кодом ДК 021:2015: 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування, код за ДЕРЖАВНИМ КЛАСИФІКАТОРОМ будівель та споруд

Назва предмета закупівлі:

ДК 018-2000: 2222.9 - Споруди місцевих трубопровідних систем інші

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів» (у редакції постанови Кабінету Міністрів від 16 грудня 2020 р. № 1266) КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗОР надається обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення.

Назва предмета закупівлі:

Коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Технічне переоснащення системи водопостачання (обладнання будівель вузлами комерційного обліку питної води) у багатоквартирних будинках де оператором інженерних мереж (центральне водопостачання) є КП «Облводоканал» ЗОР. Коригування.»

ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-22-010565-b

Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі:

З 02 серпня 2017 року набув чинності Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». Реалізація цього Закону є важливою передумовою для забезпечення вдержаві обов’язкового 100% обліку водопостачання. Це дозволить не тільки об’єктивно здійснювати розрахунок послуг, які були спожиті споживачами а й розпочати ефективний процес досягнення економії в умовах постійного зростання цін на енергоресурси.

Для виконання Закону України комунальним підприємством «Облводоканал» ЗОР у 2019-2020 році був розроблений проект який передбачає переоснащення 417 точок комерційного обліку у всіх підрозділах підприємства.

Вузли комерційного обліку питної води встановлюються на вводах питної води до багатоквартирних будинків в підвалах будинків або колодязях.

Роботи з встановлення приладів так і не були розпочаті через браку обігових коштів.

Для виконання зауважень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг та нових правил фінансування робіт з переоснащення вузлів комерційного обліку планується ці роботи включити до тарифу на 2022 рік, задля цього кошторисна документацію потребує коригування з урахування змін цін на матеріали та обладнання, рівня заробітної плати.