Перевірка хіміко-бактеріологічної лабораторій


05 лютого 2015 року була проведена перевірка хіміко-бактеріологічної лабораторії експлуатаційного цеху водопостачання Західного групового водогону та її хімічного відділу в м. Бердянськ для визначення їх відповідності критеріям атестації, встановленим щодо робіт з проведення вимірювань поза сферою поширення державного метрологічного нагляду.

26 лютого 2015 року така ж перевірка була проведена в 2-х лабораторіях Таврійського ЕЦВВ: хіміко-бактеріологічної лабораторії питної води та хіміко-бактеріологічної лабораторії стічної води.

За результатами перевірки встановлено, що всі лабораторії відповідають вимогам нормативно-правового документу «Правила уповноваження та атестації у державній метрологічній системі», забезпечені повіреними засобами вимірювальної техніки, атестованим випробувальним і допоміжним обладнанням чинними нормативними документами. Спеціалісти лабораторій підвищують кваліфікаційний рівень, компетентні в питаннях проведення метрологічних робіт в межах заявленої галузі атестації.

Таким чином, лабораторії підтвердили право на проведення вимірювань поза сферою поширення державного метрологічного нагляду відповідно до заявленої галузі атестації при визначенні показників води.